عمده فروشی

کجا می توانم لباس عمده فروشی را برای بوتیک خود پیدا کنم؟

عمده فروشی لباس

“کجا می توانم لباس عمده فروشی را برای بوتیک خود پیدا کنم؟” همان چیزی است که کارآفرینان مد هنگام فروش محصولات مد از خودشان می پرسند. همکاری با فروشندگان عمده فروشی پوشاک دارای چندین مزیت و مضرات است:

در این پست  در مورد اینکه به دنبال تهیه کننده عمده فروشی پوشاک هستیم ، صحبت خواهیم کرد. ابتدا باید بفهمیم از کجا می توان جستجو را شروع کرد. پس از تصمیم به فروش لباس ، داشتن لیست خوبی از تأمین کنندگان لباس برای انتخاب این محصول ، مهمترین کار شما در موفقیت کسب و کارتان است.

اگر به دنبال کسب و کار فروش لباس در بوتیک و یا مغازه خود هستید هزاران محصول عمده را می توانید بصورت آنلاین کشف کنید.هیچ تعهدی و یا کارت اعتباری لازم نیست.

بیایید با مزایای استفاده از یک فروشنده عمده فروشی لباس داخلی شروع کنیم. از آنجا که آنها در داخل کشور خودتان واقع شده اند ، زمان حمل و نقل به طور قابل توجهی کوتاه تر خواهد بود. برقراری ارتباط آسان تر خواهد بود زیرا هیچ مانعی زبان بین شما و فروشنده وجود نخواهد داشت. این می تواند خطاها و اشتباهات کمتری داشته باشد. علاوه بر این ، کیفیت تولید باید بالاتر باشد.

 

عمده فروشی پوشاک

 

فروش محصولات استاندارد : عمده فروشان فروشگاه هایی با ده ها محصول را که قبلاً در تولیدی هایی در سراسر کشور به مرحله عرضه رسیده اند ، به شما ارائه می دهد. به همین دلیل است که وقتی به خرید می روید ، اغلب می توانید همان پوشاک را در چند فروشگاه مشاهده کنید.

عمده فروشان همان محصولات کاتالوگ را به بوتیک شما و سایر افراد می فروشند. اگرچه شما کالایی منحصر به فرد را تمی فروشید ، اما تهیه عمده فروشی از عمده فروشان مدت زمانی را که مجبورید زمان خودتان را برای مسائل خرید یا سفر به بازارها یا نمایش های تجاری مد صرف کنید را کاهش می دهد.

 چرخش سریع از سفارش به قفسه : به طور معمول کار با عمده فروشان برای تهیه محصولات برای فروشگاه شما سریعتر از خرید حضوری است. شما به سادگی می توانید کالاهایی را که در کاتالوگ مشاهده می کنید سفارش دهید ، هزینه سفارش را بپردازید و محموله را طی چند روز دریافت کنید.

با این حال ، چرخش سریع گاهی به این معنی است که کیفیت بالا در اولویت قرار نخواهد گرفت. اگر به دنبال پوشاک باکیفیت هستید ، حتماً با شروع سفارشات کوچک و چک کردن کیفیت قبل از فروش ، تأمین کنندگان عمده فروشی خود را اعتبار سنجی کنید.

کنترل کمتر بر قیمت : از آنجا که شما کالاهای عمده فروشی را می فروشید ، افزایش قیمت فروش آنها برای شما به معنای کاهش حاشیه سود شما یا افزایش قیمت خرده فروشی شما به مشتریان خواهد بود. شما می خواهید از گزینه دوم اجتناب کنید زیرا با افزایش تدریجی قیمت ها ، مشتریان با احتیاط از شما خرید خواهند کرد.

هنگام کار با عمده فروشان ، لازم است مراقب باشید عمده فروشانی که همان کالاهایی را که بصورت آنلاین به شما می فروشند ، بفروشند اما با هزینه کمتری از قیمت خرده فروشی شما . بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری برای همکاری با آنها ، در مورد آن اطلاعات کسب کنید.

فروش مارک های عمده فروشی لباس تأسیس شده : عمده فروشان به شما کالاهایی را ارائه می دهند که از قبل در سراسر کشورفروش خوبی داشته اند. محصولات آنها از قبل دارای هویت برند هستند ، بنابراین مجبور نیستید برای بازاریابی آنها یا اضافه کردن نشان تجاری خود به آنها هزینه کنید.

یافتن عمده فروشان

چند روش برای یافتن عمده فروشان پوشاک وجود دارد. یک گزینه برای یافتن ، جستجو در اینترنت و پیدا کردن سایت های ارائه دهنده لباس عمده می باشد.امزوره بسیاری از سایت های انلاین در زمینه خدمات دهی در حوزه عمده فروشی لباس فعالیت می کنند. مورد دیگر بازدید از وب سایت یک مارک لباس که می خواهید بفروشید است.

نحوه انتخاب یک عمده فروشی

هنگام تصمیم گیری در مورد عمده فروشان برای کار با آنها ، بهترین منافع کسب و کار خود را در ذهن خود نگه دارید. این یک رابطه است و انتخاب نادرست می تواند به طور بالقوه به شما آسیب برساند. عمده فروشان می توانند به همان اندازه خرده فروشان متنوع و تخصصی باشند ، بنابراین انتخاب عمده فروشان برای کار با آنها یک مسئولیت بزرگ است.

اگر قبلاً با عمده فروشی کار نکرده اید ، شروع کار می تواند کمی گیج کننده باشد. برای اینکه روند فرسودگی کمتری داشته باشد ، در اینجا باید چند نکته را در هنگام انتخاب عمده فروش برای کار با آنها به خاطر بسپارید:

چه کالاهایی می فروشید؟

اگر می خواهید طیف گسترده ای از کالاها را بفروشید یا قصد دارید فروشگاه خود را بسیار خاص نگه دارید ، باید شرکای عمده فروشی را انتخاب کنید که آنچه نیاز دارید را عرضه کنند. تعداد عمده فروشان را به عنوان مورد نیاز خود انتخاب کنید تا فروشگاه خود را به آنچه می خواهید باشد تبدیل کند.

حداقل یا حداکثر مورد نیاز نیست. با این حال ، اطمینان حاصل کنید که نوع کالاهایی که این عمده فروشان ارائه می دهند مطابق با نوع فروشگاهی است که شما اجرا می کنید تا با برند شما سازگار باشد.

قیمت شما چیست؟

کالایی که از عمده فروشندگان خود می خرید همان چیزی است که پول را به تجارت شما می آورد. این بدان معناست که مقدار پولی که برای به دست آوردن کالا هزینه می کنید به تعیین میزان سود شما هنگام فروش آن کمک می کند. در هنگام انتخاب تأمین کننده ، اطمینان حاصل کنید که می توانید قیمتی را بدست آورید که به شما امکان می دهد به حاشیه سود مورد نظر خود برسید.

آیا عمده فروش قابل اطمینان است؟

این یکی احتمالاً واضح به نظر می رسد ، اما مهم است که بیان کنید که نباید با افرادی کار کنید که نمی توانید به آنها اعتماد کنید. عمده فروشانی که کالاها را دیر تحویل می دهند ، به هیچ وجه ، یا به طور مداوم کالاهای آسیب دیده را تحویل می دهند ، برای تجارت مناسب نیستند.

آیا خدمات مشتری آنها نیازهای شما را برآورده می کند؟

اطمینان حاصل کنید که هر شرکتی که با آن کار می کنید دارای یک تیم خدمات قابل اعتماد مشتری است که در صورت نیاز می توانید به راحتی به آن برسید. اگر مجبورید مدتها منتظر بمانید تا به سؤالات شما پاسخ داده شود یا خدمات مشتری آنها در هنگام نیاز به آنها در دسترس نباشد ، ممکن است به یک شریک عمده فروشی جدید نیاز داشته باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *